Om oss

Vår profil karakteriseres av oppgaver med stort spenn i type og størrelse. Fokus er alltid utfordringen i å få frem det essensielle i oppgavens innhold og i kundens behov,- organisere og gi form til et program, og samtidig skape god og engasjerende arkitektur i en gitt situasjon. Vi er i alt 18 personer med et aldersspekter som dekker såvel solid erfaring som ungdommelig nysgjerrighet og pågangsmot. Kontoret er medlem i Arkitektbedriftene og sentralgodkjent i tiltaksklasse 3 innen sitt fagområde. Følg oss på Facebook for mer info.

Omoss_kontor
Vårt kontor finner du på Skøyen, Hovfaret 4 (4.etasje).

 

Bilde av Gunnar Dyrø

Gunnar Dyrø

Partner/Arkitekt

dyro@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 75

Bilde av Lars Olav Moen

Lars Olav Moen

Partner/Arkitekt

moen@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 82

Bilde av Lars Kittilsen

Lars Kittilsen

Partner/Arkitekt

kittilsen@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 79

Bilde av Marius Bjørge

Marius Bjørge

Partner/Arkitekt

bjorge@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 81

Bilde av Ivana Stojicevic-Thorshaug

Ivana Stojicevic-Thorshaug

Arkitekt

thorshaug@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 76

Bilde av Kirsti Hanche

Kirsti Hanche

Interiørarkitekt

hanche@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 70

Bilde av Mario Perez Holmen

Mario Perez Holmen

Prosjektingeniør

holmen@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 78

Bilde av Marte Gravermoen Toresen

Marte Gravermoen Toresen

Arkitekt

toresen@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 73

Bilde av Marthe Hanestad Aksnes

Marthe Hanestad Aksnes

Arkitekt

aksnes@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 88

Bilde av Pawel Maciej Turdza

Pawel Maciej Turdza

Arkitekt

turdza@dmarkitekter.no

+47 23 32 74 85